להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


תושבות ותושבים יקרים,

אני שמח לבשר לכם על הסדרת עיקר המחלוקות בנושא "הקו הכחול".

במשך למעלה משש שנים, נושא בלתי פתור זה גרם להקפאת פיתוח הישוב ובעיקר מרכז הישוב. בחצי השנה שחלפה, ריכזנו מאמץ משותף של הועד בראשותי, נציגת הישוב במליאה וכן אנשי ועובדי ציבור בדרגים הגבוהים במטרה לשים קץ למצב של פגיעה במרקם חיי התושבים. גבולות הישוב סומנו, אושרו ונחתמו בידי היועצים המשפטיים של המינהל ומשרד הביטחון ובכך ניתנה האות להמשך פיתוח הישוב. כאן המקום להודות לכל מי שעסקו במלאכה, בעבר ובהווה, ביניהם, לנציגת הישוב במליאת המועצה, הגב' מיכל רוטמן, ואחרים. פרויקט הכיכר בכניסה לישוב נמצא בשלב הסגירות האחרונות לגבי תשתיות חשמל, מים וטלפון העוברות במתחם. תחילת העבודה - בטווח המיידי. הצפי לסיום העבודות - ספטמבר, 2015. אנו מתנצלים מראש על אי הנוחות שתיגרם כתוצאה מהעבודות.

פרויקט נוסף, ראשון בחשיבותו, אשר החסמים לגביו שוחררו כתוצאה מהסדרת "הקו הכחול", הינו הקמת בית-ספר קבע. פרויקט זה כבר מתוקצב בתכנית העבודה של המועצה לשנת 2015 בכ- 13.5 מיליון ש"ח. תלמידי בית-הספר, ילדינו, הם המשאב העתידי החשוב ביותר של הישוב. לצד הטיפוח הערכי של הילדים, בעזרת צוות ההוראה המסור, אנו נשקוד מעתה על הטיפוח החומרי של סביבת הלימוד.

בנוסף, באותו מתחם צפויה הקמת בית-כנסת קבע בתקצוב של משרד הדתות והחברה לפיתוח. השבוע נערכה פגישה עם אדריכל ומנהל פרויקט הבריכה אשר תכנן והציג תכנון ראשוני של הבריכה. המתחם צפוי לכלול איזור מדשאה גדול לאירועים, חנייה מסודרת וכן נבחנות אפשרויות נוספות לשילוב במתחם. אזור תעסוקה ומסחר נמצא בשלבים מתקדמים מול יזמים שונים.
הפרויקט יכלול, בין היתר, העברת מתחם המזכירות והדואר למבנה קבע.

כחלק משיפור השירות לתושבים, וכפועל יוצא מגידול במספר התושבים ומהאתגרים בפניהם עומד הישוב, צפויה גב' טליה בן-חור להתחיל את עבודתה כמזכירת הישוב במהלך חודש אפריל. נאחל לה הצלחה רבה בתפקיד. מזכירת הישוב תהווה, בין היתר, כתובת ואוזן קשבת לפניות התושבים. בעזרתה נקדם מהלך של שיפור שירות לתושב על-ידי מתן תשובה לכל פנייה של כל תושב, ללא משוא פנים, וזאת תוך פרק זמן קצוב מיום פנייתו. לסיום,

אני מבקש לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל אחת ואחד מכם, על העשייה, על רוח ההתנדבות, החריצות והמסירות שנועדו כדי להביא את החיים בישוב למקום טוב יותר לכולנו.

בשמי ובשם ועד הישוב אני מבקש לאחל לכולנו פסח כשר וחג אביב שמח !


שלכם,

יואב קליינמן 
האתר נבנה ע"י לימור ברוך  972-54-3363390 תושבת נעלה @ כל הזכויות שמורות

טלפון: 08-9232070
פקס:  08-9247697
מייל: nahale@netvision.net
נעלה

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים